Sankcja kredytu darmowego (SKD)

Sankcja kredytu darmowego (SKD)

Odzyskaj swoje pieniądze z naszą pomocą! Prześlij dokumenty kredytowe do bezpłatnej analizy i sprawdź, ile możesz odzyskać. Skontaktuj się z nami już dziś!

Czym jest Sankcja Kredytu Darmowego (SKD)?

Czym jest Sankcja Kredytu Darmowego (SKD)?

Sankcja Kredytu Darmowego (SKD) to możliwość odzyskania nadpłaconych środków związanych z kredytami i pożyczkami, które spełniają określone warunki. Dotyczy to kredytów i pożyczek konsumenckich bez hipoteki, w tym przeznaczonych na remont domu lub mieszkania oraz kredytów do kwoty 255.550 zł. Warunkiem skorzystania z SKD jest terminowa spłata rat kredytu.

Kto może skorzystać z SKD?
Jeżeli zawarłeś kredyt lub pożyczkę konsumencką do kwoty 255.550 zł i terminowo spłacasz raty, możesz skorzystać z Sankcji Kredytu Darmowego. Dotyczy to również sytuacji, gdy Twoja umowa kredytowa już się zakończyła, ale nie minął jeszcze rok od dnia spłaty ostatniej raty.

Jakie korzyści możesz uzyskać?

Jakie korzyści możesz uzyskać?

Umowy w toku:

  • Niższa rata
  • Zwrot odsetek i innych kosztów (np. ubezpieczenie)
  • Umorzenie odsetek i innych kosztów na przyszłość

Umowy zakończone:

  • Zwrot odsetek i innych kosztów

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

Kancelaria adwokacka Tomasza Skarzyńskiego zapewnia profesjonalną obsługę prawną oraz skuteczne działania na rzecz naszych klientów. Przeprowadzamy bezpłatną analizę dokumentów, dzięki czemu już na wstępie dowiesz się, czy Twoje roszczenie ma szanse powodzenia. Dzięki nam masz pewność, że zrobimy wszystko, aby odzyskać należne Ci środki.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się już teraz – zadzwoń lub napisz. Postaramy się znaleźć dla Ciebie rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Nasza Kancelaria jest czynna od pon – pt w godz. 09:00 – 17:00.

Napisz do nas